Державний навчальний заклад

"Ананьївський професійний аграрний ліцей"

Електронний кабінет абітурієнта!

Субота, 08.05.2021

Вітаю Вас Гість
RSS

Головна | Наші ветерани | Мій профіль | Вихід

Меню сайта
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архив записей
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

       У 1983 році я прийшла на  роботу в професійно-технічне училище № 44 викладачем спецдисциплін. Здавалося, що колектив давно чекав на мене, прийняли на роботу, як рідну. Вже в ті далекі часи я зрозуміла, що училище стало для мене рідною домівкою на багато років. Зараз  я - викладач спецтехнолігії та електротехніки в групах електромонтерів. Багатолітня праця викладачем дозволила мені створити свій особистий стиль роботи з учнями. Його основою є зробити так, щоб  учні полюбили свою  професію, посилити мотивацію до навчання, не дозволити учням засумніватися у вірності свого вибору.

       Я пишаюся тим, що працюю в такому чудовому колективі на чолі з мудрим та талановитим директором Медюк Галиною Андріївною.

      Вітаю всіх моїх колег та ветеранів нашого ліцея з 80-им ювілеєм. Бажаю міцного здоров`я, великого оптимизму, продовжувати традиції ліцея та зберігати його тепло.

           Т. В. Максимова

   викладач вищої категорії, голова первинної організації  ветеранів ліцею.

   

   

      Після демобілізації з лав радянської армії у 1964 році я почав працювати майстром виробничого навчання в училищі. Першою групою в моїй трудовій діяльності була група трактористів. З 1969 року я працював в групах електромонтерів. В цей період в училищі будується їдальня, гуртожиток. Мої групи показували добрі результати  в навчанні. За це дирекція училища премійювала їх поіздками на екскурсію до Умані, Одеси. Я був нагороджений грамотою  Ради  Міністрів України за якісну підготовку молодих спеціалістів. За 33 роки роботи в навчальному закладі мною було випущено більше 300 спеціалістів. Колектив педагогів в той час працював з великою віддачею. Вся робота була спрямована на навчання та виховання високоморальних людей та вмілих спеціалістів. Бажаю нашій молодій зміні бути славними нащадками нас – ветеранів.

                                                                                    С. А. П`янов

  майстер виробничого навчання,   ветеран педагогічної праці

   

        До училища в серпні 1975 року потрапила випадково, не знаючи, навіть, де він знаходиться, так як в цьому році переїхала в Ананьїв на постійне місце проживання. Директор СПТУ - 4 Миргород М.П. прийняв мене на посаду викладача фізики. Потім паралельно викладала і математику, і фізику, і так до теперішнього часу. З вересня 1983 року до 1995 року була переведена на посаду завідуючої навчальною частиною, пізніше була заступником директора із загальноосвітніх предметів, методистом ліцею.

       Уроки проводжу на високому ідейно-теоретичному та методичному рівні. До учнів ставлюсь з повагою, добротою і хочеться бачити наших учнів добрими, ввічливими, старанними в навчанні, слухняними, допитливими і компетентними в своїх знаннях та в житті.

       Вітаю всіх колег з ювілеєм! Бажаю міцного здоров`я! Попереду у нас нові вершини і нові ювілеї!

                                       К. Д. Попадик, викладач І категорії,

  ветеран педагогічної праці

   

       В Ананьївському ліцеї я працюю з 1979 року. Ким я тільки не працював? Я і майстер виробничого навчання в групах трактористів, і механік ліцею, і інструктор по водінню автотранспортних засобів. Як інструктор по водінню я повинен до кожного учня підійти індивідуально, щоб кожен у в майбутньому став висококваліфікованим  водієм. На протязі всієї моєї педагогічної діяльності мене оточували кваліфіковані спеціалісти та добрі порядні люди. Багато чому я навчився у своїх наставників Торчинського В. М., Ковальчука Б. П., Ковальова Л. І., Харламова А. М.

        Вітаю наш рідний навчальний заклад із славним ювілеєм! Бажаю згуртованості, працездатності та цілеспрямованості в досягненні наших вершин.

                                                                                          В. Ф. Железняк

                             інструктор по водінню автотранспортних засобів

   

       Як швидкоплинно тече час. Здавалося ніби вчора був учнем нашого училища, потім 17-тирічна праця майстра виробничого навчання, 25 років працював викладачем спецдисциплін в групах електромонтерів. А ніби вчора… За період своєї роботи в нашому навчальному закладі неодноразово був нагороджений грамотами, маю медаль «За доблестный труд», «Ветеран праці». Нагородженний знаком «Відмінник народної освіти України». На моїх очах професійно зростало нове покоління електромонтерів.

        Я пишаюся тим, що мені довелось вчити дітей моїх випускників.

      Я щасливий тим, що наш ліцей працює на повну потужність – а це означає, що життя продовжується!

        Так тримати, мої любі! Зі святом Вас!

                                                                                              Ж. В. Готка

                                                                      ветеран педагогічної праці

   

       Майже 30 років ліцей був мені другою домівкою. В 1969 році училище перейшло на трирічну форму навчання з наданням учням середньої освіти разом з дипломом кваліфікованого робітника. Мене запросили на посаду викладача німецької мови. Певний час я працювала вихователем нашого гуртожитку. Пам`ятаю всіх своїх вихованців, всі їх радощі і невдачі. Сьогодні я ні на хвилину не сумніваюся, що училище (нині ліцей) моя доля, моя любов. Я щиро вдячна учням  груп кравців, що не обділяють мене своєю увагою та допомогою.

       З нагоди  вісімдесятого ювілею нашого навчального закладу бажаю йому подальшого розквіту, творчих успіхів педагогічному колективу.

                                                                                          Т. М. Карпенко

                                                                        ветеран педагогічної праці

   

    Для мене вісьмидесятиріччя Ананьївського професійного аграрного ліцею – це спогади про тридцять років моєї трудової діяльності в цьому чудовому навчальному закладі, яке я люблю всім своїм серцем, і яким я пишаюсь.

    Я почав тут працювати в далекі 60 роки ХХ століття викладачем предметів «Трактори» та «Технічне креслення». В той час професія трактористів була дуже престижною. З учнями та моїми колегами ми підіймали цілину в Забайкаллі. Яка то була романтика і водночас важка та почесна праця хлібороба!  

    Ми навчили і випустили велику армію висококваліфікованих спеціалістів сільського господарства.

    Сьогодні, коли відзначається славний ювілей нашого училища (нині ліцея) я вдячний долі за те, що тут працював, приємно, що навчальний заклад не забуває про своїх ветеранів. Найкращих вам побажань, творчих успіхів, здоров`я, тепла, мира.

                                                                                     Є. К. Тукай

                                                                          ветеран педагогічної праці.

   

        Починаючи з 1984 року я почала працювати в Ананьївському професійному училищі №4 викладачем російської літератури та естетики, а пізніше вихователем в учнівському гуртожитку. В цьому колективі я працювала до 2004 року.

    Вважаю, що нашою головною цінністю є учні. Ми повинні створити для них необхідні умови для навчання, надати їм як можна більше тепла і турботи. Тут потрібно проявити мистецтво педагога. Так було завжди і вірю, що так воно і буде.

    В цей складний для України час, я бажаю колективу ліцею великих успіхів в їх роботі, міцного здоров`я, нових педагогічних досягнень.

                                                                                                    Т. Г. Зубкова

  ветеран педагогічної праці, колишня голова

  первинної організації ветеранів ліцею.

   

   

   

       В 70-их роках ХХ століття я розпочала свою кар`єрну сходинку агрономом, а потім завідуючою навчального господарства в ПТУ № 44. В 90-их роках навчальний заклад почав підготовку молодих плодоовочівників. Мені запропонували посаду майстра виробничого навчання та викладача спецдисциплін в групах цієї професії. На моєму рахунку п`ять таких груп. Разом з учнями на території навчального господарства ми облаштували теплицю, в якій вирощували ранні огірки, кабачки, томати, а потім їх направляли в нашу їдальню та реалізовували на ринку.

   Багато років я на пенсії, але з великим теплом згадую всі ті роки, що працювала в ліцеї.

    В цей ювілейний 80 рік народження ліцея хочу всіх привітати та побажати розквіту закладу, згуртованості колективу, здоров`я, цілеспрямованості.

                                                Н. О. Берновега,  ветеран педагогічної праці

       Накопичивши досвід роботи інженером - технологом Ананьївської швейної фабрики, я прийшла в училище майстром виробничого навчання навчати швацькій справі майбутніх швачок. У 1991 році це були перші групи.  Разом з учнями ми створювали матеріально-технічну базу професії, облаштовували кабінети та лабораторії, швацьку майстерню. Мені довелося  брати  участь у всіх процесах становлення, розширення та укріплення  бази професії, розробці документації. Мені дуже приємно, що професія існує і зараз, що учні отрумують грунтовні знання з теоретичної та практичної підготовки. Вдячна колективу ліцею, що не забувають своїх ветеранів.

        Зі святом всіх! Добра, злагоди, миру і нових досягнень!

  Т. П. Бабійчук

                                                                                              ветеран праці.

   

  Copyright AnPAL © 2021
  Безкоштовний хостинг uCoz