Державний навчальний заклад

"Ананьївський професійний аграрний ліцей"

Електронний кабінет абітурієнта!

Четвер, 06.05.2021

Вітаю Вас Гість
RSS

Головна | Каталог статей | Мій профіль | Вихід

Меню сайта
Категории раздела
Новини [184]
Вход на сайт
Поиск
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Главная » Статьи » Новини

  Місячник методичної комісії енергетичного та будівельно-монтажного напрямку

  Місячник методичної комісії енергетичного та будівельно-монтажного напрямку

  Напередодні Дня енергетика в ліцеї було розпочато місячник методичної комісії енергетичного та будівельно-монтажного напрямку. В навчальному корпусі на перервах демонструвалося відео про історію розвитку енергетичної галузі, випускали стіннівки та листівки з привітанням до свята енергетиків.

  Майстри виробничого навчання Кохан Віктор Петрович та Дарієнко Олександр Миколайович разом зі своїми гуртківцями технічної творчості  презентували вироблені ними діючі електротехнічні моделі. В представлені робіт взяли участь учні 87 групи електромонтерів Гріщенко  Назар, Аксьонов Артем, Заболотний Андрій Громлюк Віктор,  Князюк Геннадій та учні 7 групи електромонтерів Сорочан Олександр, Бордан Іван та Масалига Микола.

            

   

   

   

   

   

   

   

  Майстром виробничого навчання Коханом В. П. було проведено відкритий урок з виробничого навчання в 87 групі електромонтерів по темі «Монтаж прохідних вимикачів», в результаті якого новорічними гірляндами засяяли алеї ліцею.

            

   

   

   

   

   

   

   

  В 7 групі електромонтерів було проведено конкурс професійної майстерності майстром виробничого навчання Дарієнко О. М. Всі учні показали свій професіоналізм, але кращими виявилися Масалига Микола, Петров Володимир та Сорочан Олександр.

            
       
   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Під час великих перерв кожен бажаючий мав змогу виміряти опір свого тіла проходженню по ньому електричного струму. Результати вимірів показали від 7 MОм до 300 MОм. Організував та провів цей захід майстер виробничого навчання Кохан В. П. та його учені Громлюк Віктор та Заболотний Андрій.

             
       
   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  В ході місячника було також проведено відкритий урок з спецтехнології викладачем Масимовою Т. В. в 7 групі електромонтерів. Учні групи підготували мультимедійні презентаці на тему «Альтернативні джерела електричної енергії», справно виконували тести в програмі My Test.

            

   

   

   

   

   

   

   

  Цікавою подією була презентація гуртка з електротехнічних дисциплін, на якій були представлені проекти учнів з питань економії електроенергії та екологічної безпеки в енергетичній галузі. На цей захід був запрошений міський голова Маковецький П. І.

            

   

   

   

   

   

   

   

  Учні Гріщенко Назар та Заболотний Андрій підрахували даремні витрати електроенергії в ліцеї, якщо гіпотетично вважати, що на перервах світло не вимикати.

            

   

   

   

   

   

   

   

  Учень 3 групи електрозварників Цимбалюк Євген довів, що ефективніше використовувати для освітлення енергозбережувальні лампи.

              

   

   

   

   

   

   

   

  Група електриків – екологів повідомила про необхідність утилізації відпрацьованих батарейок та люмінесцентних ламп та шляхи вирішення цієї проблеми. До складу групи входили учні 87 електромонтерів Богопольський Іван, Аксьонов Артем, Громлюк Віктор.

            

   

   

   

   

   

   

   

  Кульмінацією заходу був виступ міського голови Маковецького П. І., який подякував за запрошення, запросив наших електромонтерів для проходження виробничої практики в міському «Місто-сервісі» та поділився проблемами міста в напрямку енергозбереження.

            

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Виставка діючих електротехнічних моделей

   

  Вимірювання опору тіла людини

   

  Відкритий урок: «Альтернативні джерела електричної енергії»

   

  Презентація гуртка з електротехнічних дисциплін

   

  Голова методичної комісії енергетичного та
  будівельно-монтажного напрямку
   Максимова Т. В.

   

  Категория: Новини | Добавил: Gromgold (16.02.2016)
  Просмотров: 494 | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  Copyright AnPAL © 2021
  Безкоштовний хостинг uCoz