Державний навчальний заклад

"Ананьївський професійний аграрний ліцей"

Електронний кабінет абітурієнта!

Субота, 08.05.2021

Вітаю Вас Гість
RSS

Головна | Каталог статей | Мій профіль | Вихід

Меню сайта
Категории раздела
Новини [184]
Вход на сайт
Поиск
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Главная » Статьи » Новини

  Творче впровадження спадщини В. О. Сухомлинського в сучасну практику

  Творче впровадження спадщини

  В. О. Сухомлинського в сучасну практику


  З метою підтримки та розвитку педагогічних ідей В. О. Сухомлинського, нещодавно в ДНЗ "Ананьївський професійний аграрний ліцей" відбулися педагогічні читання на тему "Творче впровадження спадщини В. О. Сухомлинського в сучасну практику".  Під час педагогічних читань широко використовувались інноваційні технології,  мультимедійний комплекс, аудіо та відеоматеріали.

  Основними завданнями читань визначені такі, як виявлення передового педагогічного досвіду викладачів щодо застосування й упровадження творчої спадщини В. О. Сухомлинського; установлення  й розширення ділових  та творчих контактів із колегами; підтримання творчих викладачів та майстрів виробничого навчання, які орієнтуються на вивчення та впровадження педагогічного досвіду В. О.  Сухомлинського; створення інформаційного банку методичних ідей.

   Так, викладач хімії та біології Дамаскіна Т. В. виступила з доповіддю "Спадщина В. О.  Сухомлинського – невичерпне джерело світла, енергії та любові" і розповіла про деякі біографічні відомості педагога, його діяльність та високі державні нагороди.

  Як творчо використовувати ідеї великого педагога під час фізичного виховання учнів повідомив викладач фізичної культури Карягін Д. І.

  Майстер виробничого навчання Площанська Н.В.  поділилась думками щодо використання спадщини  Сухомлинського в трудовому і естетичному  вихованні.

  Про філософію серця, яке віддають дітям, за Сухомлинським В. О.  повідомила Поліщук Ю. В., майстер виробничого навчання професії "Кухар".

  Доповідачі Скоробреха В. П. та Гамарц  М. В. вважають провідними саме в нашому ліцеї саме такі ідеї: підвищення професійної культури викладача та  громадське виховання учнів.

  Майстри виробничого навчання Слатвинський С. В. та Громлюк С. В., головний акцент зробили на виховному середовищі учнів: гармонійна взаємодія всіх учасників навчально-виховного процесу – педагогів, учнів, батьків, громадськості.

  Підвела підсумки педчитання директор ліцею Медюк Г. А., яка звернула увагу присутніх на те, що в Ананьївському районі працює Заслужений вчитель України В. В. Радзивілов, який у 2009 році нагороджений нагрудним знаком "Василь Сухомлинський".

  Уроки фізичної культури вчителя Ананьївської школи-ліцею В. Радзивілова  є зразком організації роботи з дітьми, учні відчувають його любов, безмежно відкриту  для дітей широчинь душі. І зовсім не випадково Василь Васильович є власником такої високої винагороди, названої іменем Великого Вчителя і Педагога.

  Г. А. Медюк висловила  сподівання – педагогічна спадщина Василя Сухомлинського стане путівником для колег  у їх педагогічному становленні.

  Методист  Нікітіна Г. В.

  Категория: Новини | Добавил: AnPAL (06.03.2014)
  Просмотров: 1042 | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Copyright AnPAL © 2021
  Безкоштовний хостинг uCoz